4 Mayıs Oynakazan Etkinliği ile Nasıl Ücretsiz SEO Uyumlu Makale Kazanılır ?


1k share

SEO uyumlu makale, bir sitenin ziyaretçi sayısını etkileyen, okunurluğunu arttıran, ziyaretçi güveni, arama motorlarında üst sıralara çıkmaya yarayan, ürün tanıtımı veya kişisel blog gibi bir çok şekilde fayda sağlayan web sitenin vazgeçilmez yapı taşlarından biridir.

SEO uyumlu makale sayesinde içerikleriniz diğer sitelere göre en hızlı biçimde öne geçecektir. Bunların elbette en önemli etkenlerinden biri makalenin özgün ve kaliteli olmasından geçer. Kaliteli ve özgün içerikler ise aylar belki yılların getirdiği deneyimler ile meydana gelen yazılardır. Daha önce hiçbir yazı yazmayanlar veya kitap yazarlığına aşina olanlar seo uyumlu makalede zorlanabilirler. Onun için sadece bu sitede var olan ücretsiz seo uyumlu makaleden faydalanabileceksiniz.

Seo uyumlu makale ile içeriklerinizin kalitesi ve hızı ön plama çıkacak böylelikle google, yandex, bing gibi gelişmiş arama motorları tarafından indekslenecektir. Bu indexlenme site sağlığı ve hit için önemlidir. Böylelikle yeni gelen ziyaretçiler ve kullanıcılar için daha bilinir hale gelirsiniz.

Ücretsiz SEO uyumlu makale Nasıl kazanabilirim ?

Seo uyumlu makaleden faydalanmak için, tek yapmanız gereken şey OYNAKAZAN sayfasında paylaşılan kelime bulmacasını çözmek. Toplamda 5 kelimenin saklı olduğu bulmaca 10×10 boyutundadır. Bulmacayı çözenler karşıların açılır sayfada kod görecekler. Çıkan kod ile Bu blogun altına sadece e-posta ve isimlerinizi içeren yorum yazarak ücretsiz seo uyumlu makaleden faydalanabilecek.

OYNAKAZAN sayfasına nasıl giriş yapılır ?

Her oynakazan sayfasının sadece bu blogu okuyan kullanıcılara ve kayıtlı kullanıcılara bir kod verilir. Bu kod ile oynakazan sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Sayfa giriş kodu : 8724

Ücretsiz SEO uyumlu Makaleler hangi kategoride yazılmıştır ?

Makaleler her gün veya her hafta çeşitli kategorilerde yazılmaktadır. Bu makaleler bazen bulmaca bulunan kelimelere yakın bazen ise burada paylaşılan kategorilere göre yazılır. Kategoriler sabit değildir, her gün değişir. Genelde 3 kategoriden oluşan makaleler kendi aralarında değişiklik göstermektedir.

Bu haftanın kategorileri;

SAĞLIK, KADIN, BİLİM

Ücretsiz SEO Uyumlu Makaleden Faydalanma Süresi Ne Kadardır ?

Bu blogun paylaşıldığı tarihten itibaren ilk 2 gündür. İlk 2 gün içinde oyunu kazanıp, yoruma kodu yazan, kayıtlı üyelere özel olacaktır. Hemen üye ol, oyna kazan bu fırsatı kaçırma.

 


Like it? Share with your friends!

1k share

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments