Boombox Viral Magazin WordPress Temasi Ücretsiz İndir


737 shares

Aradığınızı tema, viral özellikleri olan test, quiz ve üyeleri bir araya toplayan temalardan ise doğru adrestesiniz. Viral temalar, kullanıldığı özellikler ve işlevsel yetenekleri sayesinde kullanıcılar için eğlenceli, tutkusal, devamlılık gösteren temalardır. Bu temalar sayesinde kullanıcı ve kullanıcılar sitenizde daha uzun kalarak, özellikle sık sık yazı paylaşanlardan biriyseniz reklamlarınızdan daha yüksek gelir kazanacağınız anlamına da geliyor.

Genel işlev ve özellikleri karmaşık gelse de sonuçta wordpress teması olduğu için, kolaylıkla sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Görsel özelliklerin ve tema işlevlerinin arasından seo ve site hızı da önemli ölçüde yüksek olan boombox temasını paylaşıyorum. Boombox teması, genel özellikleri, resim hacmi, kullanıcı profili oluşturma, rozet, test ve diğer özellikler bakımında bimber teması gibi olmasa da yeterli deneyimi bize sunacaktır. İstediğiniz eğer buzzy gibi temalar ise boombox teması tam da sizin ihtiyacınıza göre şekillenecektir.

Aşağıda paylaşacağım özellikli tema, ücretsiz bir tema olup GPL lisansı altında lisanslanmıştır. İstediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bende bu temayı başka bir kaynaktan indirip yüklemiştim. Herhangi bir virüs yada sıkıntılı bir durum tespit etmedim. Ama içiniz rahatlayacaksa şahsen ben olsam öyle yapardım. Virustotal.com adresinde indirdiğiniz dosyayı analiz edin. Eğer herhangi bir sıkıntılı durum yoksa gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda paylaşacağım linklerin bazıları devamlı olarak güncellenmektedir. Bir bakmışsın en son sürümüde indirmişsin :

BOOMBOX WORDPRESS TEMASI

Boombox wordpress teması
boombox 2.6 versiyonundan bir görsel

Boombox viral temasını tasarlayan ekip şöyle diyor;

Boombox, en güçlü viral yaratıcısı tarafından desteklenen, viral atıştırmalıklar ve özel özelliklerle dolu, birinci sınıf bir tasarım ve son derece özelleştirilebilir bir düzen ile çok amaçlı bir viral dergi temasıdır. Haberleri, listeleri, anketleri veya kısa sınavları doldurun, sosyal paylaşım, trendler, yanıtlar ve yukarı / aşağı oylama sistemleri yoluyla yayınlayın, blogcuları topluluğa yönlendirin ve her türlü reklamla para kazanın.

Müthiş değil mi? Önceden yükledim oradan biliyorum gerçekten yüklenesi tema.

Bütçeme destek olmak isteyenler aşağıdaki linkten satın alabilirler.

DEMO / SATIN AL 

ÜCRETSİZ İNDİRME LİNKLERİ

Link 1 : https://bit.ly/3eNZLU1

Link 2 : https://bit.ly/3gb7ziS

Link 3 : https://bit.ly/3irzKw2

Link 4 : Linkler güncellenecektir.

 

 

 

 


Like it? Share with your friends!

737 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments