En İyi 11 Lojistik Kargo WordPress Temaları


637 shares

Ürün, pazarlama ve dağıtım sektöründe kullanılacak en iyi iletişim aracı web sitelerdir. Web siteler sayesinde taşınacak ürünün seçimi, bölgesi ve kurumun tanıtımı en iyi şekilde yapılır. Lojistik kargo sektörü ülkemizde hızlıca büyümektedir. Bu sektör için ve aynı zamanda senin için en iyi lojistik kargo wordpress temalarını listeledim.

1. Equita – Lojistik Kargo WordPress Teması

equita lojistik kargo wordpress teması

Equita – Lojistik, Kargo ve Nakliye İş WordPress Lojistik, nakliye ve nakliye şirketleri için tema ve web sitesi şablonu. Hava taşımacılığı hizmetleri, kamyon taşımacılığı hizmetleri, farklı lojistik hizmetleri, hava taşımacılığı hizmetleri, lojistik işleri gibi iş için bir web sitesi oluşturmanıza izin veren Equita için kurulumu ve kullanımı kolay bir tema oluşturmak için kendi web sitenizi oluşturun. ve dahası. En önemli görünüme (işinize ve müşterilerinize) geri dönebilmeniz için mükemmel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için basit bir yol haritası sağlar. Equita yalnızca ThemeForest’te kullanılabilir, bu nedenle şirketinizin neden WordPress web siteniz için mükemmel olduğunu görmek için okumaya devam edin!

DEMO / İNDİR

2. Cargo – Taşımacılık ve Lojistik

cargo lojistik kargo wordpress teması

Nakliye, nakliye, teslimat ve depolama servis sağlayıcıları ve şirketlerine odaklanan bir nakliye, lojistik ve ev taşıma WordPress temasıdır. Tamamen Duyarlı, Retina Hazır ve özelleştirmesi kolay.

Cargo, özelleştirilebilir bir teklif hesap makinesi, ızgara desenine dayalı sınırsız proje portföyü düzenleri, üç farklı döşeme / ızgara blog düzenleri, sayfa geçişleri ve farklı tipografi sunar. Ayrıca kullanımı kolay ve hızlı bir sayfa oluşturucu içerir. Cargo, akıllı telefonlardan ve tabletlerden masaüstlerine kadar her cihaza uyum sağlar. Yüksek beğeni toplayan ekibimiz tarafından ücretsiz güncellemeler ve ücretsiz destek ile birlikte gelir.

DEMO / İNDİR

3. Wheelco – Kargo, Nakliye ve Lojistik

wheelco lojistik kargo wordpress teması

Wheelco, yalnızca nakliye, lojistik, teslimat, nakliye ve nakliye web siteleri için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Tamamen duyarlı, retinaya hazır ve özelleştirmesi kolaydır. Wheelco, çeşitli ekran boyutlarına zarif bir şekilde yanıt verir ve en büyük masaüstü bilgisayarlardan modern akıllı telefonlara kadar cihazlarda çalıştığı test edilmiştir.

Wheelco, kapsamlı bir seçenekler paneli, benzersiz sayfa geçişleri ve farklı tipografi ve özelleştirilebilir teklif hesap makinesi sunar. Ayrıca kullanımı kolay ve hızlı bir sayfa oluşturucu içerir.

Ne göstermek istediğiniz önemli değil, Wheelco’nun tüm nakliye, lojistik, teslimat, taşıma ve nakliye web siteleri için mükemmel bir seçim olduğunu göreceksiniz.

Bir nakliye, lojistik, teslimat, mobil ve kargo WordPress teması olduğundan, Wheelco’yu özenle seçilmiş ve hazırlanmış özelliklerle dolu bulacaksınız.

DEMO / İNDİR

4. Morz – Yük Kargo Lojistiği WordPress

morz lojistik kargo wordpress teması

Bu güzel niş tema, Transport’ta faaliyet gösteren herhangi bir işletme için inşa edilmiş ve uygundur; Kargo, Navlun, Evden Eve Nakliye, Lojistik Depo, Lojistik Depolama, Nakliye, Nakliye ve Paketleme Hizmetleri dahil olmak üzere Ekonominin lojistik segmenti. Amaçlı bir tasarıma sahiptir ve sıfır programlama becerisine ve gelişmiş geliştiricilere sahip kullanıcılar için uygundur.

DEMO / İNDİR

5. Cargo HUB – Taşımacılık ve Lojistik WordPress Teması

cargo hub lojistik kargo wordpress teması

Cargo HUB, Bootstrap ile oluşturulan ve Visual Composer tarafından desteklenen en iyi nakliye ve lojistik şirketi WordPress temasıdır. Lojistik, kamyon, nakliye şirketleri ve küçük yük işletmeleri için yaratılmıştır. Herhangi bir nakliye endüstrisi boyutuna uyacak ayrıntılı ana sayfa düzenleri tasarladık. Şirketiniz Hava Taşımacılığı, Deniz Taşımacılığı, Kara Taşımacılığı, Depolama, karayolu ağı veya hepsi birlikte ise, kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun bir düzen bulacaksınız.

WordPress Customizer’daki sezgisel Sürükle ve Bırak WP Fırın Sayfası Oluşturucu ve Tema Seçenekleri panelini kullanarak Tamamen Duyarlı ve Özelleştirmesi Kolay. Cargo HUB WordPress teması, sitenizi dakikalar içinde hazırlamanıza, harika bir kullanıcı ve yönetici deneyimi sunmanıza ve ziyaretçileri katılımcılara dönüştürmenize yardımcı olacaktır!

DEMO / İNDİR

6. Logiscargo – Lojistik ve Kargo WordPress Teması

logiscargo lojistik kargo wordpress teması

Lojistik WordPress Tema, Lojistik, nakliye, kurye, taşıyıcı, yerine getirme, Paket ve diğer ilgili işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır.

Sektörü araştırdık ve ortalama bir web sitesi tarafından oluşturulan sayfalar oluşturmaya çalıştık. Logiscargo üzerinde kullanıcı dostu, modern görünmesi için çalıştık ve hızlı yüklenmesini ve yüksekliğini sağlamak için en son standartlara göre kodlandık. Bu tema Bootstrap tarafından desteklenmektedir ve tüm büyük cihazlarda test edilmiştir. Logiscargo teması, temanın görsel stilini tek bir kod satırına dokunmadan değiştirmenize izin veren birçok özelleştirme seçeneğine sahiptir.

Mantık Kargo Teması çevrimiçi varlığınız için projeler, blog, referans ve ekip sayfası vb. Gibi gerekli özelliklere sahiptir. İşletmenizin çevrimiçi varlığı için mükemmel bir seçim olabilir. Ayrıca herhangi bir sorunuz varsa mesaj çekinmeyin, biz iş saatleri içinde saat içinde cevap verecektir. Test etmek için satış öncesi bir soru göndermeyi deneyin.

DEMO / İNDİR

7. Logtik – Lojistik, Kargo ve Taşımacılık WordPress Teması

logtik lojistik kargo wordpress teması

Logtik, nakliye, küçük yük ve nakliye şirketi web siteleri için oluşturulan mükemmel bir lojistik WordPress temasıdır. Her sayfa, güzel renkler ve yazı tipleri ile oluşturulmuş güzel bölümlerle tasarlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz tüm unsurları teklif formunda, ekipte, SSS’de, hizmetlerde ve açık pozisyonlarda bulabilirsiniz.

Temamız, büyük masaüstünden modern akıllı telefonlara kadar çeşitli ekran boyutlarında iyi çalışır. Ayrıca, tüm sayfalar Google ve diğer arama motorlarında daha iyi sayfa sıralaması elde etmek için SEO dostu bir şekilde kodlanır. Ayrıca tema, tasarımı ihtiyaçlarınıza göre değiştirmek için bir dizi özel seçenek ve kısa kod ile birlikte gelir. Logtik ile şimdi web sitenizi oluşturmaya başlayın.

DEMO / İNDİR

8. Paavai Lojistik – Nakliye ve Kargo WordPress Teması

paavai lojisitk kargo wordpress teması

Paavai Lojistik Lojistik, Nakliye, Alışveriş, Kargo, Nakliye, Depo ve Yer Değiştirme Hizmetleri şirketi veya herhangi bir Başlangıç ve daha fazlası için kullanılabilecek bir şablon arayan Lojistik, Kargo ve Nakliye Şirketi için tasarlanmış yeni ve benzersiz bir WordPress Temasıdır.

DEMO / İNDİR

9. Tranzlogistics – Lojistik ve Kargo Taşımacılığı WordPress Teması

tranzlogistics lojistik kargo wordpress teması

Tranzlogistics, Lojistik, nakliye, kurye, taşıyıcı, yerine getirme, Paket ve diğer ilgili işletmelerin web siteleri için profesyonel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır. Kodlama veya gelişmiş programlama bilgisi gerekmez, sadece tek bir tıklama ile demo içeriği içe aktarabilir ve kurulumu başlatabilirsiniz.

Tranzlogistics’in güçlü premium eklentileri vardır, bu nedenle kullanıcılarınız için şaşırtıcı, ilgi çekici deneyimler oluşturmak için Visual Composer premium sayfa oluşturucu, Revolution Slider ve WooCommerce e-Ticaret eklenti paketi de dahil olmak üzere her zaman doğru iş için doğru araca sahip olursunuz. Mükemmel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için basit bir yol haritası sağlar. Müşterilerinize, mobil cihazlarınız ve lojistik işleriniz için güçlü bir sanal varlık oluşturmak için diğer birçok yararlı işlev ve seçenekle size ulaşma şansı vermek tamamen duyarlı!

DEMO / İNDİR

10. Geoport – Taşımacılık ve Lojistik WordPress Teması

geoport lojistik kargo wordpress teması

Geoport, lojistik, nakliye ve nakliye şirketinin Web sitesi için en iyi WordPress temasıdır. Bu temayı oluştururken, web tasarımındaki son trendleri inceledik. Geoport, her türlü lojistik, nakliye, nakliye, ticari taşıma için optimize edilmiştir. Karayolu Taşımacılığı, Gemi Taşımacılığı, Kargo Hareketi, hava kargo hizmetleri, kamyon taşıma hizmetleri, teslimat, depo ve çok daha fazlası.

Geoport düzeni, dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android Mobile veya tabletler gibi her boyutta güzel görünüyor. Ayrıca tema, herhangi bir öğenin görsel stilini tek bir kod satırına dokunmadan değiştirmenize izin veren birçok özelleştirme seçeneği içerir.

DEMO / İNDİR

11. Logzee – Lojistik, Taşımacılık, Kargo WordPress Teması

logzee lojistik kargo wordpress teması

Logzee, nakliye, lojistik, teslimat, nakliye ve nakliye web siteleri için özelleştirilmiş ve duyarlı bir WordPress Temasıdır. Şirket, nakliye, nakliye ve lojistik şirketlerinde iş web siteleri oluşturmaya odaklanmaktadır.

DEMO / İNDİR

Ayrıca en iyi emlak ve konaklama wordpress temalarına buradan bakabilirsin.


Like it? Share with your friends!

637 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments