En İyi Oto Galeri WordPress Temaları


567 shares

Günümüzde bir yerden bir yere gitmeyi kolaylaştıran en iyi binek aracı arabalardır. Bu talebe göre otomotiv sektörü iyi pazar alanına sahiptir. Özellikle yeni firmalarını kurmak isteyenler, şirketlerini diğer şirketlerden öne geçmek için web sitelerine ihtiyaç duyar. Oto galeri sahipleri için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Böylelikle rakiplerin önüne hızlıca geçebilirler. İşte tam bu ihtiyacın için sana göre en hızlı ve en iyi oto galeri temalarını listeledim.

1. Car Dealer – Otomotiv Duyarlı WordPress Teması

car dealer oto galeri wordpress teması

Otomotiv dünyasından müşterilerle çalışma konusunda 10 yılı aşkın deneyimimizle, otomotiv dünyasındaki, otomobil dünyasından otomobil satıcılarına, otomobil satıcılarından mekaniklere kadar, iş dünyası için en çekici, esnek ve modern çok amaçlı Otomobil Bayisi temasını gerçekleştirdik. atölyeler ve otomobil motorları. Perakendeciler.

Tek tıklamayla kurulum temamızın sağladığı gibi, işletmeniz için tek elden çözümlerimizi verin:

Esnek düzen ile daha hızlı ve daha yüksek performanslı web sitesi
6 Bayi sorgulama formu türleri
İyi tasarlanmış ve bina envanter listesi (sınırsız araç listesi karşılaştırması ile)
Alma ve verme için günlük işlevsellik
Google Analytics araçlarına sahip gösterge tabloları
Saklanmadan Hız Optimizasyonu
Hedefli Reklamcılık ve Pazarlama
Harika GIF Ön Yükleyicileri

DEMO / İNDİR

2. Autoimage – Otomotiv Araba Satıcısı

autoimage oto galeri teması

Autoimage WordPress teması, yüksek işlevli bir araba satıcısı web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamayı amaçlamaktadır.

Modern ve temiz bir tasarımla tema, özel ihtiyaçlar için en iyi farklı şablon setine sahiptir. Bu, araçlarınızı tercihlerinize uygun bir tarzda tanıtmak için listelerin ve ızgara düzenlerinin seçimini kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Autoimage wp tema paketine eklenen güçlü Sayfa oluşturucu aracı sayesinde web sitenizde görüntülenen bilgiler üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Önceden oluşturulmuş içerik düzenlerini kolayca düzenlemenizi sağlayan premium Revolution Slider aracına da erişebilirsiniz.

Autodealer web siteniz için bu wp temasını seçtikten sonra, seçim yapabileceğiniz iki farklı başlangıç ​​sayfası düzeniniz var. Web sitesi ana sayfası, en iyi tekliflerinizi ve fırsatlarınızı sunmak için mükemmel olan tam genişlikte bir kaydırıcı görünümü, kataloğunuzdaki ürünlerin bir listesini ve otomatik bayinizin mutlu müşterilerinin geri bildirimlerini gösteren bir alan sağlayabilir.

Ayrıca, bu araba satıcısı wp teması iyi optimize edilmiş ve duyarlı, web sitenizin herhangi bir cihazda performans göstermesini ve harika görünmesini sağlar.

DEMO / İNDİR

3. Motors – Araba Satıcısı, Kiralama ve İlanlar WordPress teması

motors oto galeri wordpress teması

WordPress için Motorlar yaratmanın temel amacı otomotiv endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamaktı. Motors for WordPress bunu benzersiz şekillerde yapar: Araba Bayiliği Demosu, Dizin ve Listeler Demosu, Araba Tamiri / Mekanik Servis Demosu, Araba Kiralama, Tekne Bayiliği Demosu, Araba Dergisi ve Motosiklet Bayilik Demosu.

Herhangi bir Kiralama Hizmeti işi için Araba Kiralama şemasını kullanın. WooCommerce ile ödeme ağ geçitlerine sahip ürün rezervasyonu özel modülünü ekledik. Kolayca araba envanter yönetmek, fiyatları ayarlamak ve online rezervasyon satmak.

Sonuç olarak, Motors piyasadaki en gelişmiş ve kapsamlı otomobil bayiliği WordPress teması olarak diğerlerinin üzerinde bir kesim olacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Özel girişlerinizi oluşturmak, güncellemek ve yönetmek ve çağdaş ve sezgisel bir web sitesi aracılığıyla hem bayiler hem de alıcılar için üstün bir kullanıcı deneyimi sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DEMO / İNDİR

4. Harrier – Araba Satıcısı ve Otomotiv WordPress Teması

harrier oto galeri wordpress teması

Harrier, otomotiv mağazalarının çeşitli araçları tanıtmasını ve pazarlamasını sağlayan şık ve kullanımı kolay bir araba satıcısı WordPress temasıdır. Bu araba satıcısı web sitesi şablonu, web üzerindeki potansiyel müşterilere ulaşarak otomobil satıcılarının otomotiv reklamları bulmasını kolaylaştırır.

Bu otomotiv WP teması, belirli bir aracı bulmayı kolaylaştıran gelişmiş bir arama sepeti filtre formu içerir. WordPress araba satıcısı teması, ziyaretçilerin araçlarını web sitesi üzerinden satmalarını da sağlar.

Ayrıca, bu araba satıcısı teması, araba aksesuarlarını çevrimiçi olarak pazarlayabileceğiniz WooCommerce eklentisi ile uyumludur. Müşteriler tek bir tıklama ile web sitelerini kolayca kurabilir ve herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan WpBakery Page Builder eklentisi ile özelleştirebilir.

DEMO / İNDİR

5. En İyi Üretici ve En Hızlı Araba Satıcısı Teması

top producer oto galeri wordpress teması

En İyi Yapımcı / En Yüksek Hız, başarılı OpenDoor temasının uzun zamandır beklenen takipidir. En iyi OpenDoor özelliklerinin tümünü koruduk, daha fazlasını ekledik. Hem Emlak hem de araba satışlarını tek bir tema olarak birleştirir; burada Tema Seçenekleri’nde ikisi arasında geçiş yapabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

6. OpenHouse Emlak ve OpenRoad Araba Satıcısı Duyarlı Malzeme WordPress Teması

openhouse ve openroad oto galeri wordpress teması

Özellikleri

 • Modern görünüm Google’ın “Materyal Tasarımı” ilkelerinden esinlenmiştir.
 • Sol panel
 • Liste aramasını yalnızca varsayılan olarak gösterme
 • Pencere öğeleri, metin ve dikey menü gibi diğer şeyleri gösterme seçenekleri
 • Varsayılan değer her zaman genişletilir. Varsayılan olarak, tek bir tıklamayla kaydırma (gizleme) ve genişletme (göster) seçeneği vardır.
 • Küçük ekran boyutlarında, sol panel yoldan çıkmak için kapanır. Genişletmek için simgeyi tıklayın.
 • Sol panelde aramayı göstermeme seçeneği. Bu, sitede bir aramayı etkili bir şekilde göstermez. Çok az girişi olan siteler için mükemmeldir ve bir aramanın karmaşıklığına ihtiyacınız yoktur.
 • Ana sayfa bölümleri (Herhangi bir alan gösterilebilir veya gizlenebilir. Ana sayfayı istediğiniz kadar ayrıntılı veya basit hale getirin.)
 • En son blog gönderileri widget’ları
 • Görüntü / logo karuseli (Araba üreticisi logoları için idealdir. Bir emlak sitesi için daha az yararlıdır.)

DEMO / İNDİR

7. TurnKey Emlak ve Araba Satıcıları Duyarlı Materyal Tasarımı WordPress Teması

turnkey oto galeri wordpress teması

Özellikleri

 • Bir liste bloğuna tıkladığınızda harika “aşağı kaydır” paneli. Bu panel, yeni bir sayfa yüklemeden liste için daha ayrıntılı bilgiler gösterir. Bu panelden tam liste detay sayfasına gidebilirsiniz.
 • Görüntüler mobil cihazlar (telefonlar) için optimize edilmiştir. Sunucu tarafı akıllı telefonlar, cep telefonunda olup olmadığınızı algılar ve yeterince küçük çözünürlüğe sahip görüntüler sunar ve bazı durumlarda yabancılar varsa görüntüleri hariç tutar. Bu, daha hafif ve daha hızlı bir mobil tarama deneyimi sağlar. Bu, özellikle arama sayfası sonuçlarınız her sayfada birden çok sayı gösterecek şekilde ayarlanmışsa kullanışlıdır.
 • Ajax sayfalandırma, yeni bir sayfayı yeniden yüklemeden bir sonraki sonuç sayfasını getirmek için “Daha Fazla Yükle” düğmesini tıkladığınız anlamına gelir. Bu bir eklenti kullanmadan yapılır. Not: İsterseniz, seçenek olarak “Sayfa 1,2,3” sayfalama da kullanılabilir.
 • Modern görünüm Google’ın “Materyal Tasarımı” ilkelerinden esinlenmiştir.

DEMO / İNDİR

8. AutoPro – Araba Satıcısı WordPress Teması

autopro oto galeri wordpress teması

AutoPro, her türlü araba ve araca adanmış premium bir WordPress temasıdır. Bayilikler, acenteler veya ticari siteler için mükemmel bir seçenektir. Ürün vitrini geliştiren bir dizi özel özellik ile bulacaksınız. AutoPro, hareketli kenar çubukları ve sınırsız renkler içeren çok esnek bir düzene sahiptir. Genel konsept minimalisttir ve kişisel seçimler yapmakta serbesttir. Ekran, tüm tarayıcılara ve cihazlara uyum sağlayan hem kutulu hem de tam genişlik modlarını destekler. AutoPro son derece odaklanmış müşteri hizmetlerini işletmeye ve satmaya odaklanmıştır.

Özel özellikler güçlü bir kredi hesap makinesi ve çeşitli finansal yardım desteği içerir. Mağazalar ve ürün teşhirleri müthiş WooCommerce eklentisi ve portföy sayfalarıyla yapılır. Test sürüşleri, satın alma bütçesi veya özel bilgi talebi seçenekleri de sunulmaktadır. AutoPro, Twitter Bootstrap ile yapılır ve tonlarca öğe ve kısa kod içerir. Zaten WPBakery Sayfa Oluşturucu bir sayfa oluşturucu ve Slider Revolution eklentisi olarak ek olarak. AutoPro, kurulumunuza başlamak için 8 ana sayfa ve 4 önceden oluşturulmuş liste seçeneği sunar! İletişim Formu 7 uyumluluğu alacaksınız ve tam olarak belgeleneceksiniz. Özel destek ve tek tıklamayla içe aktarma da sağlanır! Hızlı ve akıllı bir kararla işinizi başlatın veya geliştirin! AutoPro’ya gidin!

DEMO / İNDİR

9. Dazimaxx – Araba Satıcısı WordPress Teması

dazimaxx oto galeri wordpress teması

Dazimaxx otomobiller ile ilgili her türlü küçük işletme için uygundur – garaj motelleri ve benzin istasyonları, lastiklerin ve tekerleklerin onarımı, frenlerin ve diğer araba parçalarının onarımı, araba kiralama, araç teşhis, oto cam onarımı, özel araç hizmetleri, vb. otomotiv konularında çok yönlü bir tasarıma sahiptir.

Özellikleri

 • Geçerli HTML5, CSS3
 • Düzgün, temiz ve basit tasarım
 • Yaratıcı ve Modern Tasarım
 • Geniş Kutu Düzeni
 • 3+ Üstbilgi Varyasyonu
 • 3+ Altbilgi Varyasyonu
 • Sınırsız Renk Değişimi
 • Daha hızlı sürükle ve bırak sayfa oluşturucu
 • Kral Besteciye Göre
 • 40+ KingComposer eklentisi
 • Tamamen Duyarlı
 • Özelleştirmesi Kolay
 • Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
 • İyi Yorumlanmış
 • Google Yazı Tipleri
 • Malzeme Simge Yazı Tipi
 • Yazı tipi harika simgesi
 • İyi belgelenmiş

DEMO / İNDİR

10. AutosMart – Otomotiv Araba Satıcısı WordPress Teması

autosmart oto galeri wordpress teması

WordPress için AutosMart, başarınızı beslemeye hazır dört çarpıcı hazır demo ile her otomotiv ve tekne satış işi için özellik dolu bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Özellikleri

 • Duyarlı – Bu tema, tüm cihazlarda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak için duyarlı
 • Kutulu veya tam genişlikte düzen – Bu, global olarak veya sayfa başına bile ayarlanabilir!
 • Twitter Bootstrap tabanlı – Pro Business Twitter Bootstrap kullanır. Bu, bir dizi kısa kodun otomatik olarak desteklendiği anlamına gelir. Kullanım kolaylığı için web sitenize kolayca görüntü eklemek için Visual Composer, Easy Bootstrap
 • Shortcode veya başka bir eklenti kullanabilirsiniz.
 • Slider Revolution eklentisi dahildir – Bu tema size 19 $ tasarruf sağlayan Slider Revolution eklentisini içerir
 • Visual Composer eklentisi dahildir – Bu tema size 30 $ tasarruf sağlayan Visual Composer eklentisi içerir
 • Essential Grid eklentisi dahildir – Bu tema size 20 $ tasarruf sağlayan Essential Grid eklentisini içerir
 • İletişim Formu 7 eklenti desteği – Bu tema İletişim Formu 7 eklentisi için stil içerir!
 • Çeviri Hazır – WPML eklentisi için ek destekle
 • Daha az .css ile oluşturuldu
 • Paralaks Görüntü ve Video Kaydırma Bölümleri
 • Kısa Kod Desteği
 • Demo içeriği dahil!
 • Sınırsız Renk Seçenekleri

DEMO / İNDİR

Ayrıca en iyi opencart e-ticaret temalarına buradan bakabilirsin.


Like it? Share with your friends!

567 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments