En İyi Ücretsiz E-Ticaret WordPress Temaları


659 shares

Ürünleri satmak, müşterilere ulaşmak, ürün pazarlama veya fatura kesme gibi tüm ihtiyaçlarınızı çok paralar verip siteler için çarçur etmenize gerek yok. Çünkü tam ihtiyacınıza göre şekillenmiş wordpress temaları mevcut. Bunlardan biri de gelişmiş özelliklere sahip e-ticaret temaları…

1. Shuttle Store WordPress Teması

Servis Mağazası Shuttle Pro harika ücretsizdir. Profesyoneller için gerçekten iyi. Bu temayı büyük ya da küçük, bir iş yapmak için kullanmak iyidir. Yani, bir restoran, spor, tıbbi, başlangıç, kurumsal, iş, e-ticaret, portföy, serbest çalışanlar veya diğer çevrimiçi ajans veya firma. Altbilgi widget alanları ile çok amaçlı bir tasarıma sahipti, gerçekten temiz ve profesyonel bir blog / haber sitesi kullanmak gerçekten çok kolay. Temaya duyarlı, WPML, Polylang, Retina hazır, SEO dostu ve süper tasarım. Mekik hızlı ve hafiftir ve WooCommerce, JigoShop gibi e-Ticaret eklentileriyle tamamen uyumlu her tür web sitesi için kullanılabilir. Kendiniz veya işletmeniz için bir web sitesi veya cliente için serbest bir web sitesi inşa ediyor olun, Shuttle mükemmel bir seçimdir. Ayrıca Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, Divi, SiteOrigin ve daha fazlası gibi tüm büyük sayfa oluşturucularla çalışırsa!

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

SINIRSIZ İNDİRİMLER: 1.500.000+ WordPress ve Tasarım Varlıkları2. VW Ecommerce Store WordPress Teması

VW e-ticaret mağazası sadece çevrimiçi giyim ve moda aksesuarları için değil, aynı zamanda spor malzemeleri mağazası, kozmetik mağazası, kuyumcu mağazası veya herhangi bir mobil ve gadget mağazası gibi çeşitli işletmeler için de uygulanabilir. Bir süpermarket veya market işletmesi veya çevrimiçi bir gıda dağıtım sitesi kurmayı planlıyorsanız, VW e-ticaret mağazası mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, çevrimiçi ürün satışları için işletme bilgilerini görüntüleyebilir ve modadan teknolojiye kadar birden fazla e-ticaret mağazası için kullanılabilir. Çok iyi bir alışveriş sitesi olan VW e-ticaret mağazası, bir ev aletleri dükkanı açıyorsanız veya araba ile ilgileniyorsanız, CTA, Bootstrap çerçevesi, SEO dostu gibi şaşırtıcı özellikleriyle bilinen özellik zenginliği ve çok amaçlı özelliği ile iyi bir seçenektir. optimize edilmiş kodlar ve çok daha fazlası. Gadget mağazası, beyaz eşya mağazası, araba alışveriş sitesi, iç mağaza, kitapçı, fotoğraf mağazası, film mağazası, yiyecek ve restoranlar çevrimiçi sipariş siteleri ve daha fazlası gibi güneş altındaki hemen hemen her türlü mağaza için iyidir. Özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir ve ikinci olarak çeviriye hazır, mobil uyumlu ve etkileşimlidir.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

3. Adviso WordPress Teması

Adviso, Materyal Tasarımı kavramları göz önünde bulundurularak tasarlanmış güzel bir Materyal WordPress Temasıdır. Estetik dışında, Adviso harika bir web sitesi için mükemmel bir seçimdir. WooCommerce’ın desteğiyle, bir E-Mağaza hiç bu kadar güzel olmamıştı. Öne Çıkan Yayınlar, Atlı Karıncalar, Öne Çıkan Kategoriler, Öne Çıkan Ürünler, içeriğinizi sergilemek için harika bir yol sağlar. Tam Pencere Başlığı, kullanıcıları sıfırdan başlatmanıza olanak tanır. Tema, okunabilirlik, özelleştirmeler ve temiz bir düzen vurgulanarak tasarlanmıştır.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

4. Advance Ecommerce Store WordPress Teması

Advance E-ticaret Mağazası, ister çevrimiçi dünyada kendini kurmaya çalışan bir çevrimdışı mağaza ister ürün kapsamını her gün genişleten bir e-ticaret mağazası olsun, herhangi bir mağaza için şık, sezgisel, ilgi çekici ve sağlam bir WordPress temasıdır. Bu tema kitapçı, mobil ve gadget mağazası, moda ve giyim mağazası, kozmetik mağazası, kuyumcu mağazası veya internette ürün satışı ile ilgili herhangi bir web sitesi içindir ve bu temanın uyumluluğu web sayfasını ar_Arapça, zh_Çince, fr_Fransızca, de_German, es_Spanca, it_İtalyanca, ja_Japonca, ru_Rusça, tr_Türk dillerine çevirmenizi sağlar.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

5. Fashionable Store WordPress Teması

Fashionable Store, ünlü WooCommerce Eklentisi ile tamamen uyumlu bir temadır. Ayrıca Smart Slider 3 eklentisi ve Max Mega Menü Eklentisi ile tamamen uyumludur. Ayrıca tamamen mobil uyumludur, sınırsız sürgü kaydırıcısı da dahil olmak üzere birçok özelleştirme seçeneğine sahiptir ve moda mağazaları, giyim mağazaları, ayakkabı mağazaları, mobilya mağazaları ve daha fazlası için kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve harici eklentiler gerektirmeyen birçok özellik ile birlikte gelir. İçeriğinizi ekleyin ve satışa hazırsınız. Ayrıca 1 Tıklama demo içerik kurulumu da mevcuttur.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

6. Perfect Ecommerce Store WordPress Teması

LZ Perfect E-ticaret Mağazası, herhangi bir pazar türüyle ilgilenen web siteleri için özel olarak geliştirilmiş çok amaçlı bir E-ticaret WordPress temasıdır: örneğin, çevrimiçi kitap pazarı, moda pazarı, spor pazarı, dijital pazar, kozmetik pazarı, mücevher pazarı ve çok amaçlı çevrimiçi. pazarlar için. E-ticaret siteleri gibi herhangi bir endüstri için: spor, teknoloji, moda, mobilya, dijital vb. Modern tasarım, işiniz için bir web sitesi oluşturmak için mükemmeldir. Temiz E-ticaret teması, tüm ekran boyutu cihazlarını destekleyen tamamen mobil uyumludur. Tema o kadar kullanıcı dostu ve kolayca özelleştirilebilir ki profesyonel bir geliştirici olmasanız bile üzerinde çalışabilirsiniz. Temayı görünümünüze ve görünüm seçiminize göre değiştirmek için birçok özelleştirme seçeneği elde edersiniz. Temanın zarif bir başlığı vardır, böylece çalışmalarınızı en iyi ana sayfada vurgulayabilirsiniz. Referans bölümü, WordPress web sitenizi ziyaret eden kişiler tarafından verilen geri bildirimleri görüntülediğinden daha çekici hale getirir. Ayrıca, Harekete Geçirici Mesaj (CTA) düğmesi potansiyel satışları artırır ve çoğu tıklamayı artırır. Mükemmel E-ticaret Mağaza çarpıcı yemekler görüntülemek için birkaç sayfa ile son derece etkileşimlidir! Farklı kısa kodlar kaynak koduna girmenizi önler. Sosyal medya entegrasyonu, ek sosyal medya eklentilerine sahip olma ihtiyacını ortadan kaldırır. Temanın SEO dostu doğası, sitenizi arama motorlarının üstüne almayı garanti eder.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

7. E-commerce Shop WordPress Teması

E-Ticaret Mağazası, BB E-ticaret Mağazası WooCommerce WordPress temasının alt temasıdır, e-Ticaret Mağazası, herhangi bir mağaza türü e-Ticaret web sitesi için uygun zarif çok amaçlı bir e-Ticaret / WooCommerce WordPress temasıdır: çevrimiçi kitap hizmeti, mobil ve tablet mağaza, dizüstü bilgisayar mağazası, online moda mağazası, giyim mağazası, moda mağazası, spor mağazası, dijital mağaza, çanta mağazası, kozmetik mağazası, kuyumcu ve çok amaçlı mağazalar, kurumsal. Web sitesi tasarımı, blog, web sitesi kullanımı için mükemmeldir. e-ticaret web siteleri. Mağaza, kullanımı kolay bir özelleştirme seçeneği içerir. E-ticaret ana özellikleri: Özelleştirme tema seçenekleri, arka plan görüntüsü ve renk, SEO optimizasyonu, tamamen duyarlı, hızlı yükleme, harika bir görünüm, çeviri listesi dahil, dilek listesi, müthiş kaydırıcı, sosyetik, son ürünler.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

8. Hardware Store WordPress Teması

Donanım Mağazası, Mağaza ön temasının alt temasıdır.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

9. BB Ecommerce Store WordPress Teması

 

E-ticaret Mağaza ücretsiz bir çok amaçlı E-ticaret WordPress teması. E-ticaret Mağazası, çevrimiçi kitapçı, elektronik mağazası, giyim ve giyim mağazası, moda mağazası, spor ve atletik mağaza, çanta ve diğer ürünler E-ticaret web siteleri için uygun zarif bir E-ticaret / Woo-Ticaret WordPress temasıdır. Kadınsı ürünleri mağazası, kozmetik ve salon ürün mağazası, mücevher ve lüks ürün mağazası ve çeşitli çok amaçlı çevrimiçi mağazalar. Modern tasarım ve pürüzsüz kodlama standardı, iş, şirket, şirketler ve serbest çalışanlar için mükemmeldir. Kimler etkili ve harika bir çevrimiçi varlığa sahip olmak ister? Ayrıca gereken en son WordPress ile iyi çalışan en iyi ve temiz kodlama standardını kullanıyoruz.

WordPress teması, kullanımı kolay bir özelleştirme seçeneği içerir. Kısa kod ve kanca kullanarak seçim yapmak için. Bir e-mağaza kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ücretsiz e-ticaret mağazamızın ana özellikleri, Customizer tema seçenekleri, arka plan görüntüsü ve rengi, SEO için optimize edilmiş, tamamen duyarlı, hızlı yükleme içerir. Neden orada dursun? Web sitenizi oluşturabiliyorsanız, ücretsiz işletme WordPress temasında mevcuttur. neden daha ileri gitmiyorsun? Sorununuzu anında çözecek bir müşteri hizmetleri desteğiyle bir dizi özellik ve özelleştirme seçenekleri sunarak premium temanıza geçin. Mükemmelliğe inanan ve seçenekleri için en iyi ürünü seçmeye sadık bir geliştirici ekibimiz var. Bu ekip sizi desteklemeye ve nihai desteğiniz olmaya hazır olacak. Yardımımıza gerek yoksa. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir; hiçbir şeyden memnun olmayacağız. Kullanıcıyı tatmin etmeye davet ediyoruz. Ücretsiz kurumsal WordPress e-pazarlama için kurabilir ve dünyaya daldırabilirsiniz. Ücretsiz temalarımız kullanıcı ve mobil uyumlu, çok duyarlı ve güzel bir profesyonel görünüme sahip. Uzun vadede yeterli olmayacak. İşletmenizin büyümesi gerekiyor ve hızla büyüyen bir işletme ile bugün iş ortamında yükseltmeler gerekiyor. Web sitenizin nasıl göründüğü ve çalıştığı bir çevrimiçi mağaza için gereklidir.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

10. Simple Store WordPress Teması

Basit Mağaza, MaxStore WooCommerce temasının alt temasıdır. E-ticaret web siteleri için uygun Basit Mağaza ücretsiz WooCommerce WordPress Tema: moda, spor, teknoloji, moda, mobilya, dijital vb Basit Mağaza ana özellikleri: Tema seçeneklerini özelleştirme, arka plan görüntüsü ve renk, istek listesi, SEO optimize, tamamen duyarlı, yapılandırılabilir ana sayfa, hızlı yükleme.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

11. Online Store WordPress Teması

Çevrimiçi Mağaza, MaxStore WooCommerce WordPress temasının alt temasıdır. Online Mağaza ücretsiz WooCommerce WordPress Tema herhangi bir mağaza türü e-ticaret web siteleri için uygundur: moda, spor, teknoloji, moda, mobilya, dijital vb. Modern tasarımı işiniz için bir web sitesi oluşturmak için mükemmeldir. Çevrimiçi Mağaza, kullanımı kolay birçok özelleştirme seçeneği içerir. Online mağaza ana özellikleri: Özelleştirici tema seçenekleri, arka plan görüntüsü ve renk, istek listesi desteği, ana sayfa kaydırıcı, kategori seçimine göre ürün seçimi, SEO optimize, tamamen duyarlı, yapılandırılabilir ana sayfa, hızlı yükleme.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

12. eCommerce Store WordPress Teması

E-Ticaret Mağazası, MaxStore WooCommerce WordPress temasının alt temasıdır. e-Ticaret Mağaza çok amaçlı WooCommerce WordPress Tema e-ticaret web siteleri için uygundur: spor, teknoloji, moda, mobilya, dijital vb Web tasarımı oluşturmak için mükemmel. eSotre, kullanımı kolay bir özel özelleştirme seçeneği içerir. E-ticaret ana özellikleri: İstek seçenekleri, ızgara ana sayfa bloğu, kategori seçimine göre ürün seçimi, SEO optimizasyonu, tamamen duyarlı, yapılandırılabilir ana sayfa, kaydırıcı, hızlı yükleme dahil olmak üzere tema seçeneklerini, arka plan resmini ve rengini özelleştirme.

TEMAYI ÖNİZLE / İNDİR

 

 


Like it? Share with your friends!

659 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments