En İyi Ücretsiz Kurumsal WordPress Temaları


647 shares

Günümüzde bir çok sektörün ihtiyacı web siteler olmuştur. Web site ziyaretçileri ve müşteriler için her zaman görünüm ve hız ön planda olmuştur. Aşağıda paylaşacağım temalar için her hangi bir sermaye ayırmanıza gerek yok. Çünkü her biri ücretsiz temalar. İşte sizler için hazırladığım en iyi ücretsiz kurumsal wordpress temaları…

Versatile Business WordPress Teması

versatile wordpress teması

Versatile Business, web sitenizi serbest bırakmak için pürüzsüz bir tasarım ve son derece etkileyici bir işlevsellik ile birlikte gelen çok yönlü hafif bir iş WordPress temasıdır. Verdiğiniz hizmetleri göstermek için yapılmıştır. Her türlü web sitesi için kullanabilir ve harika bir görünüm sunabilirsiniz. Çok Yönlü İşletme, web sitesini daha da yoğunlaştırmak için hem görünüm hem de şaşırtıcı işlevsellik içerir. Çok amaçlı Business, yeni çok amaçlı iş teması, Öne Çıkan İçerik, Kahraman İçeriği, Yaptıklarımız, Görüşler ve daha fazlası gibi özelliklerle doludur. Tüm bu özellikler, çok amaçlı işletme web sitelerini akılda tutacak şekilde ayarlanmıştır. Web siteniz için hafif ve cesur bir tema istiyorsanız, Versatile Business nihai duraktır.

BİZLINE WordPress TEMASI

Bizline, Tema özelleştirici ve Gutenberg Bloklarına dayanan temiz ve zarif bir duyarlı WP teması. Küçük ve büyük cihazlara uyan SEO dostu, hız optimize edilmiş ve mobil dostu bir şablondur. Bu tema, özellikli kaydırıcıyı, hizmetleri, şirket bilgilerini, portföyü, harekete geçirici mesajı, referansları, woo-ticaret ürün listelemesini ve ekip üyelerini sergilemeye hazırdır. Rise Block – Gutenberg Sayfa Oluşturucu Eklentisini kullanarak birkaç dakika içinde hazır çoklu demoları içe aktarabilirsiniz. Bizline temasını kullanarak, Kurumsal, İş, Eğitim, Fotoğrafçılık, Tıp, Yardım, Danışmanlık, Onlineshops, Dergi, Seyahat vb.

Traversify Lite WordPress Teması

Traversify lite seyahatler, maceralar, tur planlayıcıları ve turist rehberleri için ücretsiz bir seyahat WordPress temasıdır. Ayrıca, bu WordPress temaları macera blogları, turistik yerler, seyahat dergileri ve daha fazlası için gereklidir. WP seyahat motoru eklentilerini entegre eder. Traversify tamamen duyarlı, SEO uyumlu ve tarayıcılar arası uyumludur. WordPress seyahat acentesi teması çeviri için hazırdır, çünkü seyahat endüstrisinin farklı iletişim kurması çok önemlidir. Bu WordPress teması, WordPress standartları için sıfırlama gerektirir.

EventPress WordPress Teması

EventPress, bir Mevsimsel WordPress temasıdır. Gelişmiş güçlü özellik ile birlikte gelir. EventPress Noel, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Düğün, Seminer, Web Semineri, Doğum Günü, Konserler ve her türlü web sitesi için uygundur. Bu tema dahil: Kaymak, Organizatör, Yakında, Bağış Özellikleri, Galeri, Etkinlik Programı, Fon Müziği, vb Müthiş Özellikler Bağış Eklentisi, İletişim Formu 7, Devrim Kaymak, Elementor, Görsel Besteci, Yoast SEO ve WooCommerce. Blog Kenar Çubuğu Sol ve Sağ, Duvarcılık ve çok daha fazlası gibi temaya hazır çeşitli sayfa şablonları.

STK Solar Energy WordPress Teması

SKT Solar Energy, yeşil, temiz enerji teması, çevre dostu, yenilenebilir, biyoyakıt elektrik, geri dönüşüm, doğal kaynak, kirlilik içermeyen, su ısıtma, güneş, güç, jeotermal, hidro ve rüzgar enerjisi ve enerji derecelendirme endüstrileri ile koruma endüstrileri tarafından kullanılabilir . şirketler. RTL dostu, çeviriye hazır, WooCommerce ve Gutenberg uyumlu ve sayfa oluşturucu dostu.

Vasco WordPress Teması

Vasco, gelir akışlarınızı azaltmak ve daha fazla dünya görmenize yardımcı olan bir seyahat blog temasıdır. Büyük ve güzel görüntüler, modüler düzen, yeni Gutenberg editörü ile uyumluluk, çok dilli destek ve sonraki seviye seçenekler için akıllı widget sistemi, akıllı hikayeleriniz hakkında bilgi vermek ve sadık bir kitleyi beslemek için doğru araçlara ihtiyaç duyar.

Tropicana WordPress Teması

Tropicana  temamızla ada stilini edinin. Temiz tasarımı ve yüksek maliyet kullanılabilirliği, yiyecek, dekor, yaşam tarzı, spor ve daha fazlasından bir web sitesi oluşturmak için mükemmeldir. Tropicana, WooCommerce, WPForms, Polylang ve Recent Posts Widget Extended gibi bir dizi popüler ÜCRETSİZ eklentiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Ayrıca SiteOrigin’in sürükle ve bırak Sayfa Oluşturucu eklentisi ile harika çalışır ve herhangi bir kodlama bilgisi olmadan profesyonel görünümlü sayfalar oluşturmayı hızlı ve kolay hale getirir.

Mardi Gras WordPress Teması

Mardi Gras başlangıçta karnaval sezonu için eğlenceli, renkli bir blog ve etkinlik temasıdır. Temanın büyük bir başlığı ve kavisli metin içeren bir degrade arka planı vardır. Dört widget alanı ve bir sosyal menü dahil olmak üzere iki menü vardır. Blog yazılarınızı 3 sütun ızgarasında kullanın. Önceki renkler geleneksel New Orleans Mardi Gras renkleri yeşil, mor ve sarı. Sütun menüsünden değiştirebilir ve tercihinize göre en sevdiğiniz renkleri ve yazı tiplerini seçebilirsiniz. Yeni blok düzenleyiciyi destekler.

Maintenance Service WordPress Teması

Maintenace Service *Bakım hizmetleri* WordPress teması BT Çözümleri, Altyapı, yazılım temizleme, önemsiz kaldırma, yenileme, kapalı, temizlik, bilgisayar, dijital, onarım, tamirci, sıhhi tesisat, elektrikçi, marangoz, inşaat işleri için uygundur. Servis, araba garajı, oto.

Palmeria WordPress Teması

WordPress Rezervasyon teması, Gutenberg uyumlu bir şablona ev sahipliği yapar. Tema, MotoPress’in güçlü WordPress Otel Rezervasyon eklentisi tarafından kullanılıyor. Palmeria, otel, tek mülk, emlak ve seyahat acentesi web siteleri oluşturmak veya otel işiniz için şarj edilebilir mülk rezervasyonlarını sıfır maliyetle kullanmak için mükemmeldir. Bu otel rezervasyonu teması, sağlam tasarımlar, zarif tasarım ve yumuşak tema seçenekleri mevcuttur.

 


Like it? Share with your friends!

647 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments