En İyi Yemek Tarifleri ve Yiyecek Dükkanı WordPress Temaları


827 shares

Gıda sektöründe faaliyet gösteren, kendi dükkanı, bakkaliye, market veya ürün-pazarlama yapanlar reklama ihtiyaç duyarlar. En basit ve en etkili yöntemlerden biri de kendi şirketini web site üzerinde pazarlamadır. Web sitesinde hem blog yazı paylaşabilir hem de yeni çıkacak ürünlerin tanıtımlarını yapabilirsiniz. Bu sayede en etkili müşterilere en hızlı biçimde ulaşabilirsin. İşte tam bu ihtiyaçtan dolayı sana özel yemek tarifleri ve yiyecek dükkanı temalarını listeledim.

1. Food Store – Organik ve Restoran WooCommerce WordPress Teması

food store yemek tarifleri wordpress teması

Gıda Mağazası, organik gıda, sağlıklı gıda, eko ürünler, fırın ve pizza burger, kahve ve çay, fast food gibi çevrimiçi gıda mağazalarınız için en iyi çözüm olacak yeni bir parlak ve göz alıcı WooCommerce WordPress Temasıdır. ve Restoran!

Buna ek olarak, bu şaşırtıcı tema Bootstrap ile oluşturulmuştur ve WPBakery Sayfa Oluşturucu, GDPR Uyumlu, 360 ° Ürün Görüntüleyici, Sonsuz Kaydırma, Doc, WC Satıcıları, WCFM, WCFM Marketplace, Out-of- Kanvas Sepet, Boyut ve Renk Değişimi Renk Örnekleri ve gelişmiş widget’lar…

DEMO / İNDİR

2. Mildhill – Organik ve Gıda Mağazası Teması

mildhill yemek tarifleri wordpress teması

Mildhill, bir tarım işletmeniz veya bakkalınız olsa bile, modern, taze bir tasarım stili ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzen koleksiyonuna sahip herhangi bir organik ve gıda mağazası web sitesi için ideal bir seçimdir. Ayrıca çok sayıda organik gıda mağazası şablonu elde edersiniz, bu yüzden organik gıda mağazası web sitenizi başlatın ve işinizin büyümesini izleyin!

DEMO / İNDİR

3. RawOrganic – Yemek Tarifleri Sağlıklı Yemek Mağazası

raworganic yemek tarifleri wordpress teması

RawOrganic, Organik Tarım mağazaları, organik gıdalar ve niş gıda mağazaları için mükemmel, kullanımı kolay, temiz ve modern bir organik gıda mağazası temasıdır. Tema, önceden tasarlanmış ve oluşturulmuş 7 ana sayfa ile birlikte gelir, böylece onu biraz daha kendi yapmak için kullanabilirsiniz veya düzenleyebilirsiniz. Temayı işletmeniz için daha özel hale getirmek üzere hızlı ve kolay bir şekilde kendi sayfalarınızı oluşturabilmeniz için Visual Composer’ı ücretsiz olarak eklendi. Neden sağlıklı yemek yapmayı denemiyorsunuz, daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacak lezzetli ve yapılması kolay yemeklerle dolu tarifler bölümümüzü inceleyin.

RawOrganic kapsamlı dokümantasyon ve tema desteği ile birlikte gelir, böylece sorularınızı cevaplamaya yardımcı olmaya hazır profesyonel bir ekibiniz olduğunu bilerek bu temayı güvenle satın alabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

4. FoodFarm – Çiftlik, Çiftlik Hizmetleri ve Organik Gıda Mağazası için WordPress Teması

foodfarm yemek tarifleri wordpress teması

FoodFarm, çiftlikler, çiftçiler, gıda perakendeciliği, gıda şirketi, organik gıda, tohumlar ile ilgili tüm ürünleri sergilemek ve satmak için tüm talepleri karşılayan ve karşılayan bir web sitesi şablonuna yüksek estetik getirmek için şık, modern ve temiz bir konsept düşünülerek tasarlanmıştır. meyve. , hayvan yemi…

Ayrıca, FoodFarm WordPress Teması birçok farklı düzen, Altbilgi, Üstbilgi ve WPBakery Sayfa Oluşturucu, WPBakery Sayfa Oluşturucu için Ultimate Eklentileri, Slider Revolution ve sitenizi ayarlamanıza ve yapılandırmanıza olanak tanıyan sağlam bir yönetici paneliyle tasarlanmıştır. herhangi bir kodlama deneyimi olmadan istediğiniz şekilde.

DEMO / İNDİR

 

5. Ogani – WordPress için WooCommerce Organik Gıda Mağazası Teması

ogani yemek tarifleri wordpress teması

Ogani teması RoadTheses’in en yeni WooCommerce WordPress temasıdır. Gıda, evcil hayvan yemi, alkol, kozmetik gibi organik ürünleri satmak için bu temayı kullanmak, 4 ana sayfa düzeniyle sizin için mükemmel bir seçimdir.

Ogani teması, temiz bir his veren temiz ve geniş bir düzen getiriyor. Modüllerin ve cms bloklarının başlıkları yeşil, büyük, kalın yazı tipidir. Yazı tipleri güzel ve çekici – organik mağaza için çok uygun. Ana sayfada daha az modül kullanmak, ancak bir e-ticaret çevrimiçi mağazası için çok tam işlevsellik kullanmak: Megamenu ve Büyük Özel Slayt Gösterisi; Kategori Sekmeleri Güzel küçük resim kategorisine sahip kaydırıcı; Yeni, öne çıkan ve indirimli ürünler içeren Ürün Sekmeleri Kaydırıcısı; Her modülde en çok satan, yeni ve öne çıkan ürünler; Reklamlar, referanslar, geri bildirimler, incelemeler içeren bloglar ve referanslar; İndirimli ürünlerin büyük görüntüler, açıklama ve geri sayım sayacı ile Günlük Fırsatlar; Üstbilgi ve Altbilgi, üst bölüm, arama, ödeme yöntemleri, gerekli bağlantılar gibi simge ile net ve özlüdür.

DEMO / İNDİR

6. Selena – WordPress için WooCommerce Organik Gıda Mağazası Teması

selana yemek tarifleri wordpress teması

Selena WordPress Tema kozmetik, gıda, beslenme gıdaları, beslenme içecekleri gibi organik ürünler satan bir uzman mağaza. Selena güzel ve tamamen duyarlı bir şablon.

Selena, WordPress’i daha da güçlü kılan özelliklere sahip gelişmiş bir temadır. Yeşil ve beyaz arka plan ve siyah metin ile ana renk, bu WordPress teması parlak bir his ve pürüzsüz bir yapı getiriyor. Daily Deal modülü, müşterilerin güzel tasarlanmış bir geri sayım sayacı ile indirimli ürünlere odaklanmalarını sağlar. Yeni, öne çıkan, rastgele, en çok satan ve kullanılabilir ürünler, Ürünler Kaydırıcısı ve Ürün Sekmeleri Kaydırıcısı modülünde görüntülenir.

Kategori Sekmeleri Kaydırıcı modülü ile her bir sekmedeki her kategorinin ürünlerini de gösterebilirsiniz. Mağazanızın adresi tam olarak Bize Ulaşın sayfasına entegre Google Haritalar üzerinden yönlendirilecektir. Banner Slayt Gösterisi, Yayınlarla Blog, Büyük resimlerle referans, efektler ve faydalı metin gibi birçok reklam formunuz var. Bloglar ve Referanslar sizi müşterilere bağlamak için kullanışlı araçlardır. Google Zengin Snippet’leri, İlgili Ürünler Slider’ı ve Upsell Ürünleri Slider’ı, satışlarınızı artırmak için Ürün sayfasına entegre edilmiştir.

DEMO / İNDİR

7. Foody – WordPress Restoran Rezervasyon Yemek tarifleri ve Yiyecek Mağazası Web Sitesi Teması

foody yemek tarifleri wordpress teması

Web Sitesi Teması, restoran, fırın, pizza, organik gıda vb.Gibi her türlü gıda işini satabileceğiniz benzersiz ve temiz bir temadır. Bu tema, birçok kişi ile güçlü bir çekirdek teması üzerine inşa edilmiştir. müşterilerin herhangi bir sorun olmadan hızlı bir şekilde değiştirebileceği ve yapılandırabileceği Yeni bir geliştirici veya dükkan sahibi olsanız bile; bu temayı sitenize birkaç dakika içinde yükleyebilirsiniz.

DEMO / İNDİR

8. Organie – Organik Mağaza ve Gıda WooCommerce Teması

organie yemek tarifleri wordpress teması

Organie, organik mağaza, çiftlik, kek veya çiçek dükkanı gibi tüm işletme türlerini kapsadığı için ihtiyacınız olacak tek organik WordPress temasıdır, Organie sadece bir WooCommerce temasının müşterileri çekmek için sahip olması gereken yüksek performans ve etkinliği elde etmekle kalmaz. Daha iyi. Git kendiniz keşfedin.

DEMO / İNDİR

9. FoodMarket – Market ve Mağaza WordPress Teması

foodmarket yemek tarifleri wordpress teması

Gıda Pazarı, gıda mağazaları ve büyük pazarlar, tarım ürünleri için organik gıda pazarları ve gıda dağıtım hizmetleri için özel bir temadır. Genişletilmiş işlevselliğe sahip tam entegre ve şık WooCommerce bölümü, WordPress kurulumunuzda güçlü bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza ve taze organik pazarınızdan veya marketten yiyecek satmanıza olanak tanır

DEMO / İNDİR

10. Vegan Gıda – Organik Mağaza Duyarlı Yemek tarifleri WooCommerce WordPress Teması

veganfood yemek tarifleri wordpress teması

Vegan Food, zarif ve esnek tasarımı ile zengin ve güzel bir varlık özelliğine ihtiyaç duyan herhangi bir yiyecek, sebze dükkanı, makyaj ürünü veya benzer web sitesi için uygun düzenli ve duyarlı bir WooCommerce WordPress temasıdır. Birçok özelliğin yanı sıra, bu tema müşterilerinize olumlu bir izlenim bırakmak için mükemmel bir şablondur. Vegan Food teması, Tema Seçeneklerini kullanarak özellikleri etkinleştirmek için birçok harika aracı destekler, ayrıca Google yazı tiplerini kod olmadan çok kolay ve basit bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Son olarak, içerik masaüstü ve mobil cihazlarda görüntülenebileceğinden Vegan Food’daki her öğe tamamen duyarlıdır.

DEMO / İNDİR

Ayrıca en iyi ücretli yemek blog temalarına buradan bakabilirsin.


Like it? Share with your friends!

827 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
1
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments