Hakkımızda

THEWP.NET sitesi lisanslı kaynakların; envato, audiojungle, codecanyon, graphicriver, photodune gibi uluslararası  standartlarda ürün satan bu bağlamda bu tür ürünlerin tanıtımını yapan, ücretsiz paylaşılan kampanyaları haber eden, aynı zamanda ücretsiz kaynaklarında paylaşıldığı teknoloji, stock ürünler gibi farklı kategorileri olan web tasarım ve satış ortaklığı sitesidir. Paylaşılan ürünler lisanslı olup, warez veya nulled ürünlerden oluşmamaktadır. Gönül rahatlığı ile indirebileceğiniz kaynaklardır. Bu amaç doğrultusunda size en iyi ve faydalı içeriklere ulaşmak için çabalayan bir sitedir.

Kaynaklar ücretli, ücretsiz ve kampanyalı gibi ayrı kategorilere ayrılıyor. Elimizden geldiği gibi sizin ilginizi çekebilecek paylaşımlarda bulunmaya özen gösteriyorum.

Paylaşılan kaynakları;

DEMO/İNDİR

seçeneğini ile önizleme yapabilir dilerseniz indirme gerçekleştirebilirsiniz. Paylaşılan tüm linklerin güvenilirliğinden şüpheniz olmasın. Özellikle ücretsiz paylaşım kaynaklarında sizler için güvenli kaynaklardan link paylaşımı yapıyorum. Onun haricinde lisanslı kaynaklar çoğunlukla envato market adı altında lisanslıdır.

İçerikler hazırlanırken her biri seo uyumlu ve ilkelerine uygun olacak standartlarda hazırlanır. Her hangi bir yerden kopyalama olmamasına özen gösteriyoruz. Ve ayrıca seo, kopyalama içerik, meta hataları gibi bir çok problemi tespit eden arama motorlarının uygunluk analiz aracıdır. Sitemizde bu uygunluk analizini tespit eden yoast seo eklentisinden faydalanıyoruz.

Ayrıca teknoloji kategorisinde elimden geldiği gibi gün gün olmasa da haftanın belirli günlerinde veya ayın belirli günlerinde içerik paylaşımı yapıyorum. Dilerseniz blog tadında içerikleri teknoloji kısmından takip edebilirsiniz. Burada paylaşılan içerikler sitenin web tasarım ilgili kategorisi ile çelişse de elimden geldiği kadar web tasarım konulu teknoloji içerikleri üretmeye özen gösteriyorum.

Buraya kadar beni dinleyen arkadaşlar, hepinize teşekkür ediyorum. Umarım içerikleri beğenerek okuyor ve kaynaklar işinize yarıyordur…