Size para kazandıracak 8 Android Mobil Uygulama Şablonları


797 shares

Bir çok insan artık günlük işlerini ve alışverişlerini telefon yapmaktadır. Eskisi kadar web sitelerine mobil de olduğu gibi ihtiyaç duyulmuyor. Artık yeni teknoloji yeni uygulamalar. Bu mobil uygulama şablonları sayesinde google play mağazasına yükleyeceğiniz her uygulama için gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca kalite, hız ve kullanabilirlik açısında oldukça iyi uygulamalar. İşte son dönemde size para kazandıracak içlerinde en iyi 10 mobil uygulamalar…

Race And Money / Reklamcılıkla Para Kazanın

reklamla para kazan mobil uygulaması

Oyuncular görevi tamamlamak için reklamı izler. Reklamlar sayesinde para kazanırsınız.

Unity Ads Admob – Banner Admob – Ödül Admob – Geçiş Reklamı türleri ile kısa sürede para kazanabilirsiniz.

Race and Money Özellikleri

Tekerlek eğirme oyunu, 20 kullanıcılı piyango, referans özelliği, evrensel (telefon ve tablet) paylaş düğmeleri, hız düğmesi, inceleme düğmeleri gibi özellikleri vardır. Ayrıca yönetici paneli sayesinde tüm kullanıcıları rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

YARIŞ KAZAN NASIL OYNANIR?

Oyunda çılgın bir şoförsünüz, bu çılgın şoförün her gün iki büyük görevi var.

Bunlardan biri DRIFT, diğeri YARIŞMA.

DRIFT’i 4 saatte bir ve REKABET 2 saatte bir tamamlayabilirsiniz.

Oyuna seviye 1’den başlıyorsunuz ve her 100 deneyim puanı topladığınızda en iyi ana sürücüye geçeceksiniz.

Her iki görev için Seviye 1’de 2 deneyim puanı verir. En üst seviye sürüş seviyesi 1’i geçtiğinizde 1 $ kazanacaksınız.

Seviyeniz arttıkça, günlük görevlerden daha fazla Deneyim Puanı ve her yükselişinizde daha fazla $ kazanırsınız.

Örnek Gelir Tablosu;

1-3 seviyesinde seviye 1 kazanın. 3-5 seviyeniz olarak 1,5 $ kazanın. Seviye 7’den sonra seviye yükseldikçe 2 $ kazanın.

DİKKAT:

24 saatten fazla oturum açmadıysanız. Sürücünüzün itibarı kötüleşir ve artık araç kullanmayı bırakabilir. O zaman tüm seviye, gelir ve deneyim puanlarınız SIFIRLANIR. Bu da kullanıcıları uygulamada tutmayı sağlar.

NASIL ÖDENİR?

Ödeme sayfasında birkaç ödeme yöntemi vardır. Kazançlarınız belirli bir seviyeye ulaştığında; 1 Ay Netflix, 1 Ay Spotify, 1 Ay Youtube Premium, Google Play Bakiyesi 10 $ Veya kazandığınız tutarı BANKA HESABINIZA aktarabilirsiniz.

Pocket Money – Gerçek Para Kazanın

Pocket Money mobil uygulama

Pocket money, video reklamları izlemenizi, basit oyunlar oynamanızı, basit teklifleri tamamlamanızı ve küçük görevler yapmanızı sağlayan bir android uygulamasıdır. Ödemeleri PayPal veya Banka aracılığıyla alırsınız.

Uygulamada kısaca yapabilecekleriniz;

  • Para Kazanmak İçin Reklamları İzleyin
  • Mini Oyunlar Oyna
  • Para Kazanmak için Komple Teklifler
  • Para Kazanmak için Anketleri Tamamlayın
  • Para kazanmak için çarkı döndürün

Spin To Win Cash Kazanmak İçin Döndürün – Günlük Para Kazanın 

günlük para kazandıran uygulama

Spin & scratch Luck ile kolay bir uygulama ile aynı anda biraz para kazanabilirsiniz. Mükemmel ödüllü spin & scratch kartları ve para ödülü kazanabilirsiniz.

Kullanıcılarımız hakkında kişisel olarak herhangi bir bilgi almıyoruz, ancak uygulamalarımızda para kazanmak için yaygın olarak kullandığınız reklam ağı bilgilerinizi alabiliriz.

Bu uygulama sadece kullanıcı dostu geliştirilmiştir, kimseye herhangi bir ödeme vermek veya almak için gerçek bir formu yoktur. Bu uygulama kullanıcının eğlence amacı için tasarlanmıştır. Herhangi bir kullanıcıya ödeme yapılmıyor.

GiftApp – Ücretsiz Hediye Kartları ve Para Kazanın

giftapp para kazan mobil uygulaması

Kullanıcılarınız puan kazanmak için oyunu oynayabilecek ve daha sonra hediye kartıyla değiştirebilecek. Oyun basit ama çok heyecan verici, kullanıcılar maksimum puan almak için uygulamanızda çok zaman harcayacak.

Görevler

Uygulama, kullanıcıların farklı görevler gerçekleştirebilecekleri ve bunun için ekstra puan alabilecekleri bir görev ekranı vardır. Görevler çok basit, video reklamları veya teklif duvarı tekliflerini izliyor. Kullanıcılarınız ne kadar çok görev tamamlarsa, reklam ağlarından elde edilen gelir de o kadar yüksek olur.

Hediye kartları

Kullanıcılar belirli bir puan kazanırlarsa, onları popüler hediye kartları ile değiştirebilirler.

Anti-dolandırıcılık

Her kullanıcı uygulamada yalnızca bir hesap oluşturabilir, bu da kullanıcıların sahtekarlığı dengelemek için birçok hesap oluşturmasını önler.

Video Rewards – Videoları İzleyin ve Para Kazanın

video izleyerek para kazandıran uygulama

Video Rewards App kullanıcılara video izlemelerini ödeyen havalı bir uygulamadır!

Sadece PlayStore’a yükleyerek Para kazanabilirsiniz ve tek Gereksinim, “Ne kadar çok Kullanıcı alırsanız, işte o kadar çok Para kazanırsınız!”.

Watch and Earn – İzle ve Kazan Mobil Uygulaması

izle kazan mobil uygulaması

Uygulama para kazanmak ve çok zaman var isteyen insanlar içindir. Bu, uygulama izleme reklamlarının dönüş tekerleği ve günlük bonusu nasıl seçtiğini gösterir. Reklamlarınızı burada başka bir reklam platformu olarak seçin. Sonra kullanıcı paraları gerçek para için değiştirebilir.

APP sahibi için

Uygulamada Applovin reklamlarını veya AdMob’u kullanmanız önerilir. Bir hesabınız olması gerekli. Reklam satın almak için yeterli para alacaksınız. Firmalar için Firebase Veritabanında e-posta ve veri gönderebilecekler (daha fazla dokümantasyonda). Paralar için alacağı para miktarını yani. Sonra ona paypal için para gönderirsiniz. Bu sizin ve kullanıcı için çok uygundur, çünkü ikincisi için para kazanabileceksiniz (kullandığınız para için).

Cash Rewards Nakit Ödüller Mobil Uygulaması

ödüllü mobil uygulama

Cash Rewards nakit ödüller uygulaması android cihazlar için yepyeni ödüller uygulamasıdır. Google Play Store’daki android uygulamaları için bir performans pazarlama ve tanıtım yazılımıdır. Bu uygulama ile kodlama altında olmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, uygulamanıza göre maksimum kâr için entegre ettiğimiz ve yapılandırılmış en iyi 3 reklam ağından kar elde etmeye başlamaktır. Çok basit, bunun için yönetici panelinden kendi tekliflerinizi eklemeniz ve uygulamanızı tanıtmak için gerekli bilgileri belirtmeniz gerekir.

Android Rewards App – Görev Yap Para Kazan Uygulaması

görev yap para kazan uygulaması

Android Rewars App görev yap para kazan ile ilgili en iyi uygulamalardan biridir. Bu yazılım ile istediğiniz reklamı veya kodu koyarak kullanıcıların para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca amazon gibi firmalarında ücretsiz hediye kartı kazandıracağınız bölüm de mevcut. Tek yapmanız gereken görev ve para kazanmak. Evet, hepsi bu kadar basit.


Like it? Share with your friends!

797 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments