Son Zamanların 20 En İyi Fabrika WordPress Temaları


733 shares

Üretim sektöründe başarı gösterene firmaların tanıtımını yapmak artık geçerli bir neden olmuştur. Bunun da en etkili yolu internettir. İnternetin kullanıldığı bu çağda yapılması gerekenler aslında o kadar da zor değildir. Üretim ve pazarlama ön plana çıktığı bu zamanda fabrika ve üretim tesislerinin tanıtımı önemlidir. İşte bu ihtiyaçtan dolayı en iyi fabrika wordpress temalarını listeledim.

1. Real Factory – İnşaat WordPress Teması

real factory fabrika wordpress teması

Real Factory, Fabrika, Endüstriyel, İnşaat, Emtia İş, Güç, Demiryolu Operasyonu, Uçak, Gemi Operasyonu, Petrol ve Gaz İşleri, Pretorium web sitesi için mükemmel bir WordPress temasıdır.

Real Factory, GoodLayers’ın süper güçlü ve özelleştirilebilir çerçevesinin en son sürümüyle donatılmıştır. Neredeyse bir yıldır, temamızın özünü geliştirdik, müşterilerden gelen her geri bildirimi topladık ve her şeyi bu çerçeveye koyduk. Ayrıca en güçlü sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Arka plan sarma seçenekleri, belirli öğe sarmalayıcı için özel ten rengi, üç görünüm modu (canlı, önizleme, blok), ajax sayfa oluşturucu koruyucu, önceden oluşturulmuş sayfalar ve bloklar ve çok daha fazlası gibi tonlarca harika özellik ile süper esnektir.

DEMO / İNDİR

2. Industrial – Kurumsal, Sanayi ve Fabrika

industrial fabrika wordpress teması

Industrial, sadece üretim, endüstri, fabrika, laboratuvar veya inşaat şirketi web siteleri için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Tamamen duyarlı, retinaya hazır ve özelleştirmesi kolaydır.

Endüstriyel, çeşitli ekran boyutlarına zarif bir şekilde yanıt verir ve en büyük masaüstü bilgisayarlardan modern akıllı telefonlara kadar cihazlarda çalıştığı test edilmiştir.

DEMO / İNDİR

3. Manufacturer – Fabrika ve Endüstriyel WordPress Teması

manufacturer fabrika wordpress teması

Üretici WP, iş gücünüzü vurgulamak için hizmetinizdeki projeler, projeler, pazar araştırması, çevrimiçi mağazalar ve portföy vakaları için özel olarak tasarlanmış içerik blokları tarafından üretilen bir Üretim WordPress temasıdır.

DEMO / İNDİR

4. Fabrika Endüstriyel

factoryindustrial fabrika wordpress teması

Industryee WordPress temasını özelleştirmek çok kolaydır ve herhangi bir müşterinin iyi bir web sitesi yapması için birçok özelliğe ve çok güçlü bir yönetici paneline sahiptir. Industryee ayrıca çekici tasarımı ile iyi bir profesyonel görünüm web sitesi yapmak için birçok özellik içeriyordu

Industryee teması tamamen duyarlı bir düzene sahiptir. Normal masaüstü ekranlardan tabletlere, iPad’lere, iPhone’lara ve küçük mobil cihazlara kadar çeşitli ekranlara ve çözünürlüklere mükemmel uyum sağlar.

Industryee, sanayi, Fabrikalar, İnşaat, Mühendislik, Mekanik İşletmeler, Emtia İşleri, Güç, Demiryolu İşletmeleri, Uçak, Gemi İşletmeleri, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Petrol web siteleri gibi bazı endüstriler için özel olarak yapılmış en iyi WordPress Temasıdır. Industryee’yi sadece büyük endüstriler için değil, aynı zamanda başlangıç ​​için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca kolayca içerik oluşturmak ve yeniden düzenlemek için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucunuz da vardır. Ayrıca, tek tıklamayla yükleyicimizi kullanarak demo sitemize benzer bir web sitesini birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde yeniden oluşturabilirsiniz. Revolution Slider ile farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

5. Zidex – Endüstriyel ve Fabrika WordPress Teması

zidex fabrika wordpress teması

Bu Fabrika WordPress Temasına eklediğimiz en yeni Demoslardan biri “Endüstri Mühendisi” dir. Bu Demo tek başına çalışan veya en iyi mühendislerini tanıtmak isteyen bir şirket için ayrılmıştır. Projelerinizi, becerilerinizi ve faaliyet alanınızı sunma fırsatına sahip olacaksınız. Bu sayfada, müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmak ve kuruluş becerileriniz hakkında bilgi vermek için içerik yükleyebilirsiniz. Planlama, Mimari, Yenileme ve İnşaat gibi hizmetleri özelleştirebilirsiniz. Bu sayfa, en değerli projelerinizi vurgulayabilir, çünkü iş akışı ve prosedürlerle ilgili açıklamalarınızı ve ayrıntılarınızı ekleyebilirsiniz. Bir şirketseniz, tüm mühendis ekibini görüntüleyebilir ve profesyonel eğitimleri hakkında ayrıntılar ekleyebilirsiniz.

DEMO / İNDİR

6. Manufacto – Fabrika WordPress Teması

manufacto fabrika wordpress teması

Manufacto, İmalat Sanayi, Fabrikalar ve Fabrikalar için özel olarak tasarlanmış bir WordPress Temasıdır. Manufacto teması, çevrimiçi web varlığınıza en uygun güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. % 100 duyarlı bir tasarıma sahiptir ve tüm büyük el cihazlarında test edilmiştir.

Manufacto, çevrimiçi varlığınız için projeler, blog, referans ve ekip sayfaları gibi gerekli özelliklere sahiptir. Manufacto, çevrimiçi varlığınız için mükemmel bir seçim olabilir. Şirketinizin web sitesini yayınlamak ister misiniz? Bu tema en iyi seçimdir.

DEMO / İNDİR

7. Nex – Fabrikada Endüstriyel İmalat

nex fabrika wordpress teması

Bu güzel niş tema, tarım, inşaat, balıkçılık, ormancılık ve imalat dahil olmak üzere ekonominin endüstriyel kesiminde faaliyet gösteren herhangi bir işletme için inşa edilmiş ve uygundur. Amaçlı bir tasarıma sahiptir ve sıfır programlama becerisine ve gelişmiş geliştiricilere sahip kullanıcılar için uygundur.

DEMO / İNDİR

8. Sanat – Fabrika ve Endüstri WordPress Teması

sanat fabrika wordpress teması

Sanat özellikle Endüstriler, Fabrikalar ve Mühendislik için tasarlanmış bir WordPress Temasıdır. Sanat teması, çevrimiçi web varlığınıza en uygun güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. % 100 duyarlı bir tasarıma sahiptir ve tüm büyük el cihazlarında test edilmiştir.

DEMO / İNDİR

9. Facmaster – Fabrika ve Endüstriyel WordPress Teması

facmaster fabrika wordpress teması

Facmaster – Fabrika ve Endüstriyel WordPress Tema özellikle fabrika, sanayi, mimari, bitkiler, mekanik, güç ve enerji İş Şablonu için tasarlanmıştır. Sanayi, Güneş Enerjisi Santrali, Tarım, Gemi Endüstrisi, Deri Endüstrisi, Nükleer Santral, Otomobil Endüstrisi, Plastik Endüstrisi, İnşaat, Çelik Fabrikası ve daha fazlası. Serin web sitesi tasarımı açısından başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Hizmet, ekip, portföy, yakında çıkma, işinizi tanımlamak için uygun hata sayfaları gibi farklı iç sayfa stillerini kapsar.

DEMO / İNDİR

10. Endüstriyel – Fabrika Operasyonları WordPress Teması

industriall fabrika wordpress teması

Endüstriyel bir WordPress iş temasıdır. Endüstri, imalat, fabrika şirketi nişlerinde web siteleri oluşturmaya odaklanmaktadır. WPBakery Sayfa Oluşturucu (eski adıyla Visual Composer), Devrim kaydırıcısı, WooCommerce desteği ve gelişmiş yönetici panelini dahil ettik. Sınırsız renk ayarlayabilir ve sınırsız düzenler oluşturabilirsiniz. Her türlü Endüstriyel veya imalat işi için kullanılabilir. Tüm bu özellikler ve mükemmel desteğimizle yanlış gidemezsiniz. Mükemmel WordPress temanızı oluşturmak bir zevk olacak, neden daha fazla arama yapın, şimdi alın!

DEMO / İNDİR

11. Induzy – Fabrika ve Endüstriyel WordPress Teması

induzy fabrika wordpress teması

Induzy, fabrika ve imalat endüstrisi ile ilgili web sitelerini ele almak için özenle tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Induzy, sanayi, petrol ve gaz, imalat, mekanik, güç ve enerji, mühendislik, imalat, laboratuvar, Emtia İşleri, Güç, Demiryolu İşletmeleri, Uçak, Gemi Operasyonları, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Petrol ve inşaat şirketi için tasarlanmıştır.

Müşterilerimiz, dakikalar içinde kolayca anlaşılabilmeleri ve anlaşılabilmeleri için temalarımızı nasıl ayarladığımıza bayılıyor. Bu Tema, çevrimiçi varlığınız için gerekli projeler, blog, referans ve ekip sayfası vb.Gibi özellikler ile birlikte gelir. Visual Composer, Revolution slider, WooCommerce desteği ve gelişmiş yönetici panelini dahil ettik. Sınırsız renk ayarlayabilir ve sınırsız düzenler oluşturabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

12. Solustrid – Fabrika ve Endüstriyel İş WordPress Teması

solustrid fabrika wordpress teması

Solustrid – Fabrika ve Endüstriyel İş WordPress Teması herhangi bir endüstri, teknik, mühendislik veya makine işi için özel olarak geliştirilmiştir.

Solustrid, Bootstrap çerçevesi ile kodlanmış profesyonel bir duyarlı temadır. Tema, yaratıcı ana sayfa tasarım düzenleri, duyarlı ve 15’ten fazla geçerli HTML dosyası ile birlikte gelir. Tasarım çok zarif ve modern, ayrıca 1170 piksel ızgarasıyla özelleştirilmesi de çok kolay. Onlardan memnun olduğunuzu umuyoruz.

Sanayi siteleri, mekanik, mühendislik, kimya sanayi, inşaat şirketi, çelik fabrikası, elektrikçi, sıhhi tesisat sanayi, fabrika, endüstriyel, inşaat, emtia İş, güç, demiryolu İş, uçak, gemi İş, petrol ve Gaz İş, petrol web sitesi için uygundur ve benzer web siteleri.

DEMO / İNDİR

13. Induscity – Fabrika ve İmalat WordPress Teması

induscity fabrika wordpress teması

Induscity özellikle sanayi, Fabrikalar, İnşaat, Mühendislik, Mekanik İşletmeler, Emtia İşleri, Güç, Demiryolu İşletmeleri, Uçak, Gemi İşletmeleri, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Petrol web siteleri gibi bazı sektörler için yapılmış en iyi WordPress Temasıdır. Induscity’yi sadece büyük endüstriler için değil, aynı zamanda yeni başlayanlar için de kullanabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

14. Industrio – Sanayi ve Fabrika WordPress

industrio fabrika wordpress teması

Endüstri – Endüstri, Fabrika ve Mühendislik WordPress Teması, her tür endüstri, mühendislik veya makine işletmesi için özel olarak geliştirilmiştir. İyi yapılandırılmış kod ve kullanımı kolay belgeler, harika bir işletme web sitesi edinmenize yardımcı olur.

Bu temayı, WordPress için çok uygun olan bir sürükle ve bırak Sayfa Oluşturucu olan Elementor’da oluşturduk. Temamız ile web sitenizi oluştururken size en sorunsuz deneyimi sunmalıdır. WordPress teması duyarlı, mobil / tablet cihazlarda da görüntüleyebilir ve daha fazla cihazda çok görünüyor.

DEMO / İNDİR

15. Induspro – Fabrika ve Endüstriyel WordPress Teması

induspro fabrika wordpress teması

Induspro, özellikle sanayi, Fabrikalar, İnşaat, Mühendislik, Mekanik İşletmeler, Emtia İşletmeleri, Güç, Demiryolu İşletmeleri, Uçak, Gemi İşletmeleri, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Petrol web siteleri gibi bazı sektörler için yapılmış en iyi WordPress Temasıdır. Induspro’yu sadece büyük endüstriler için değil, aynı zamanda başlangıç için de kullanabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

16. Mega Factory – Endüstriyel WordPress Teması

mega factory fabrika wordpress teması

Mega Factory, fabrika ve imalat endüstrisi ile ilgili web sitelerini ele almak için özenle tasarlanmış profesyonel bir WordPress temasıdır. Mega Fabrika sanayi, petrol ve gaz, imalat, mekanik, güç ve enerji, mühendislik, imalat, laboratuvar, Emtia İş, Güç, Demiryolu İşletmesi, Uçak, Gemi Operasyonu, Petrol ve Gaz İşletmesi, Petrol ve inşaat şirketi için tasarlanmıştır.

Müşterilerimiz, dakikalar içinde kolayca anlaşılabilmeleri ve anlaşılabilmeleri için temalarımızı nasıl ayarladığımıza bayılıyor. Bu Tema, çevrimiçi varlığınız için projeler, blog, referans ve ekip sayfası vb. Gibi gerekli özelliklere sahiptir. Görsel Besteci, Devrim kaydırıcısı, WooCommerce desteği ve gelişmiş yönetici paneli ekledik. Sınırsız renk ayarlayabilir ve sınırsız düzenler oluşturabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

17. Dustrial – Fabrika ve Endüstriyel WordPress Teması

dustrial fabrika wordpress teması

Dustrial, Temiz Görünüm, işlevsel ve profesyonel WordPress temasıdır. Dustrial, her türlü Küçük Fabrika, Şirket, Elektronik İşletme, Enerji, Demiryolu Operasyonları, Petrol, Gaz, Tesis yapımı ve üretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Dustrial, şirketiniz veya işinizle ilgili önemli noktaları paylaşabileceğiniz ve potansiyel müşterilerinize pazarda neden en iyi olduğunuz hakkında bir fikir verebileceğiniz gerekli tüm bilgi bölümlerini içeren 3 farklı ana sayfa ile birlikte gelir.

Toz düzeni, dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android Mobile veya tabletler gibi her boyutta güzel görünüyor. Ayrıca tema, herhangi bir öğenin görsel stilini tek bir kod satırına dokunmadan değiştirmenize izin veren birçok özelleştirme seçeneği içerir.

DEMO / İNDİR

18. Factory Plus – Sanayi ve İnşaat WordPress Teması

factory plus fabrika wordpress teması

Factory Plus, endüstri, Fabrikalar, İnşaat, Mühendislik, Mekanik İşletmeler, Emtia İşleri, Güç, Demiryolu İşletmeleri, Uçak, Gemi İşletmeleri, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Petrol web siteleri gibi bazı endüstriler için özel olarak yapılmış en iyi WordPress Temasıdır. Factory Plus’ı sadece büyük endüstriler için değil, aynı zamanda başlangıç için de kullanabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

19. Kingstrox – Fabrika ve Endüstriyel İş WordPress Teması

kingstrox fabrika wordpress teması

Kingstrox, özellikle sanayi, Fabrikalar, İnşaat, Mühendislik, Makine İşletmeleri, Emtia İşleri, Güç, Demiryolu İşletmeleri, Uçak, Gemi İşletmeleri, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Petrol web siteleri gibi bazı sektörler için yapılmış en iyi WordPress Temasıdır. Kingstrox’u sadece büyük endüstriler için değil, aynı zamanda başlangıç için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca kolayca içerik oluşturmak ve yeniden düzenlemek için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucunuz da vardır. Ayrıca, tek tıklamayla yükleyicimizi kullanarak demo sitemize benzer bir web sitesini birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde yeniden oluşturabilirsiniz. Revolution Slider ile farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

20. Factory HUB – Sanayi ve İnşaat WordPress Teması

factory hub fabrika wordpress teması

Factory HUB, özellikle sanayi, Fabrikalar, İnşaat, Mühendislik, Mekanik İşletmeler, Emtia İşleri, Güç, Demiryolu İşletmeleri, Uçak, Gemi İşletmeleri, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Petrol web siteleri gibi bazı sektörler için yapılmış en iyi WordPress Temasıdır. Factory HUB’ı sadece büyük endüstriler için değil, aynı zamanda başlangıç için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca kolayca içerik oluşturmak ve yeniden düzenlemek için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucunuz da vardır. Ayrıca, tek tıklamayla yükleyicimizi kullanarak demo sitemize benzer bir web sitesini birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde yeniden oluşturabilirsiniz. Revolution Slider ile farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

Ayrıca en iyi lojistik kargo wordpress temalarına buradan bakabilirsin.


Like it? Share with your friends!

733 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments