WordPress Avukatlık Teması : En İyi Themeforest Temaları


791 shares

Hangi mesleği yaparsanız yapın o mesleği ve işinizi tanıtmak müşterileri çekmenin en iyi yoludur. Bu da günümüzde gelişen teknolojilerden biri olan web siteler aracılığı ile yapılmaktadır. Özellikle hukuksal işlerin tanıtılması avukat meslek sahipleri için vazgeçilmez bir seçenektir. Avukatlık işleriniz için en iyi wordpress avukatlık temalarını listeliyorum. Umarım tanıtımlarınızı bu temalar sayesinde iyi bir yol alır.

1. Goldenblatt – WordPress Avukatlık Teması

Golden blatt wordpress avukatlık teması

Goldenblatt hukuk, hukuk bürosu, hukuk bürosu, avukat, avukat, avukatlar, avukat, avukat için bir WordPress Temasıdır, aynı zamanda iş danışmanları ve finansal danışmanlar için de harika çalışır. Bu WP teması, bu şirketlerin ve bireylerin akıllıca profilleri ve sunumları yapılarak oluşturulmuştur. Bu WP teması, çeşitli şirket profilleri için harika kılan farklı görünüm ve hislere sahip 6 iyi tasarlanmış ana sayfaya sahiptir.

DEMO / İNDİR

2. Oconnor – Hukuk ve Avukat WordPress Teması

occonnor wordpress avukatlık teması

Oconnor, avukatlar, avukatlar, özel danışmanlar, politikacılar, avukatlar, hakimler ve hizmetlerini tanıtmak ve başarılarını çevrimiçi paylaşmak isteyen herkes için mükemmel, yepyeni ve kapsamlı bir WordPress temasıdır.

Tema, özel bir avukatlık bürosunun kartvizitleri, işe alınacak avukatların kurumsal web sitesi, kişisel savunucunun web sitesi vb.İçin uygundur. Temel verilere izin verecek bir dizi önceden hazırlanmış web sayfası şablonu ile birlikte gelir açığa çıkarmak için anahtarınıza. hizmetler, müşteri referansları, uygulamanızın yıllarını, en unutulmaz vakaları, tanınmış müşterilerin bir listesini, vb. Çalışma düzeni, personelinizi tanıtmak için Hukuk Ekibi, belirli bir personelin bilgilerini sunmak için Tek Ekip, Uygulama gibi sayfaları içerir. . İstatistiklerinizi ve son etkinliklerinizi ve daha fazlasını paylaşabileceğiniz alanlar.

Avukatınızın ofisini Hakkında sayfasında tanıtabilir ve blogunuzu Haberler sayfasına tam genişlik, sol veya sağ kenar çubuğu vb. Dahil edebilirsiniz. Gibi çeşitli düzenler arasından seçim yapabilirsiniz. Tema şık bir tasarıma sahiptir ve göz rengini memnun eder, ancak web sayfanızın görünümünü ve hissini ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki tema özelliklerine bakın.

DEMO / İNDİR

3. Attorna – Hukuk, Avukat ve Avukatlık WordPress Teması

Attorna wordpress avukatlık teması

Attorna, özellikle Hukuk Bürosu, Hukuk Danışmanları, Avukatlar, Avukatlar, Danışmanlık, Finans, Avukat, Avukatlar, Danışmanlar için temiz ve duyarlı bir WordPress temasıdır. (Genel kurumsal web sitesi ile de kullanılabilir.)

Attorna ayrıca avukat listesi kolayca oluşturmanıza olanak sağlayan Avukat posta türü gibi hukuk firması için önemli özellikler ile birlikte gelir. Attorna ayrıca uygulama alanları için yüksek kaliteli önceden hazırlanmış sayfalar ve vaka çalışması için önceden hazırlanmış sayfalar ile birlikte gelir.

Attorna, GoodLayers’ın süper güçlü ve özelleştirilebilir çerçevesinin 3. sürümü ile birlikte gelir. Temamızın özünü geliştirtirilmiş, müşterilerden gelen her geri bildirimi toplandı ve her şeyi bu çerçeveye koyuldu. Ayrıca en güçlü sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Arka plan sarma seçenekleri ile belirli öğe sarmalayıcı için özel rengi, üç görünüm modu (canlı önizleme, blok), ajax sayfa oluşturucu koruyucu, önceden oluşturulmuş sayfalar ve bloklar ve çok daha fazlası gibi tonlarca harika özellik sayesinde süper esnektir. Financity aynı zamanda en güçlü sürükle ve bırak sürgüsü yaratıcısı Revolution Slider (19 $ ücretsiz!) LightGallery eklentisine (18 $ değerinde!) Dahildir.

DEMO / İNDİR

4. Libero – Avukat ve Hukuk Bürosu Teması

libero wordpress avukatlık teması

Libero, her tür yasa web sitesi için geliştirilmiş, tonlarca güçlü seçenek, esnek yasalara özgü öğeler ve düzenlerle dolu, sorunsuz bir web sitesi oluşturma deneyimi yaşayacağınızdan emin olan premium bir temadır.

Bir hukuk firması açılış sayfası, bir avukat için kişisel bir web sitesi veya yasalarla ilgili başka bir web sitesi oluşturmak için iyi bir yol arıyorsanız, Libero bunu hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

DEMO / İNDİR

5. Lawyers – Duyarlı İş WordPress Teması

lawyers wordpress avukatlık teması

Lawyers, özellikle hukuk firmaları, avukatlar, hukuk büroları, avukatlar, avukatlar, hukuk danışmanları, danışmanlar, danışmanlık firması için oluşturulmuş premium bir hukuk firması WordPress temasıdır. Uygulama alanlarından vaka çalışmalarına, ekip üyelerine ve iletişim sayfalarına kadar meşru bir işletme web sitesi için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Masaüstü ve mobil cihazlarda harika görünen duyarlı bir tasarımla birlikte gelir.

Tema 5 ana sayfa, video ana sayfa, 3 özel başlık seçeneği ve 2 altbilgi seçeneği, uygulama alanları, vaka çalışmaları, ekip, iletişim sayfaları ile birlikte geliyor. Bu tema özelleştirme panelinden kolayca değiştirilebilir. Tema, sayfa oluşturmak için Elementor sayfa oluşturucu eklentisini kullanır. Avukatlar Gutenberg ve WPML uyumludur.

Tüm temanın sayfalarını stilinize uyacak şekilde özelleştirmek kolaydır ve tema demomuzu (sayfalar, yayınlar, resimler) her zaman tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz. Zaman kazandırır ve daha sonra benzersiz içeriğinizi eklemeye başlayabilirsiniz.

DEMO / İNDİR

6. Juris – Hukuk, Avukat ve Avukatlık WordPress Teması

juris wordpress avukatlık teması

Neden Juris? Bu yasa ve avukat WordPress teması en iyi tasarım ve teknik uygulamaları birleştirir. Tamamen özel sayfalar ve benzersiz içerik blokları ile gelen hukuk nişine adanmıştır.

Tema, web sitenizi çok sezgisel olarak oluştururken kullanabileceğiniz birçok özel içerik widget’ı içeren Elementor görsel sayfa oluşturucusuna dayanmaktadır.

Özellikleri

 • WordPress’in Son Sürümüyle Uyumlu
 • Çapraz tarayıcı ve Çapraz Platform
 • Olağanüstü Özgün Tasarım
 • Çeşitli Ana Sayfa Düzenleri
 • En İyi Performans İçin Optimize Edildi
 • Powered by Elementor Sayfa Oluşturucu
 • Güçlü GT3 Tema Seçenekleri Paneli
 • Gelişmiş GT3 Header Builder
 • SEO Dostu
 • Marka Renklerini Kolayca Yönetin
 • Google Web Yazı Tipleri ve Google Harita Entegrasyonu
 • Ultra Duyarlı (herhangi bir ekranda / cihazda harika çalışır)
 • İnsan Dostu Demo Verilerini İçe Aktarma
 • Detaylı Dokümantasyon
 • Kolay ve Etkili Destek Ekibi
 • Ücretsiz Güncellemeler ve Geliştirmeler
 • Özel Gelenler 404 Sayfa
 • Çeşitli Benzersiz Blog Düzenleri
 • Reklam Öğesi Vaka ve Uygulama Alanı Düzenleri
 • İletişim Formu 7 Uyumlu
 • Ve diğer birçok özellik

DEMO / İNDİR

7. Lawyer Base – Avukat WordPress Teması

lawyer base wordpress avukatlık teması

Lawyer Base, özellikle Hukuk Bürosu, Hukuk Danışmanları, Avukatlar, Avukatlar, Danışmanlık, Finans, Avukat, Avukatlar, Danışmanlar için temiz ve duyarlı bir WordPress temasıdır. (Genel kurumsal web sitesi ile de kullanılabilir.) Bu tema, avukat posta türü gibi hukuk firması web sitesi için gerekli özelliklere sahiptir. Kolayca avukat profili oluşturmanızı sağlar. Ayrıca avukat listesi için birden fazla sütun düzeni de sağlıyoruz. Avukat Üssü’nin de bir Yazı Tipi vardır. Bunun için 3 düzen stili vardır. Bu tema aynı zamanda en popüler e-ticaret eklentisi Woocommerce’yi de destekliyor. Ayrıca, bu tema çok dilli web sitesi oluşturmanıza izin vermek için WPML eklentisini destekler.

DEMO / İNDİR

8. Justicia – Avukat ve Hukuk Bürosu Teması

justicia wordpress avukatlık teması

İnanılmaz bir web sitesi için her şeyi ile hukuk teması! 9 ana sayfa koleksiyonu ve tamamen özelleştirilebilir bir iç sayfa ile paketlenmiş Justicia, her avukat ve hukuk firması için tasarlanmıştır. Bu modern tema aynı zamanda hukuk bürolarını tanıtmak, avukatlar sunmak veya yasal hizmetleri sergilemek için mükemmel bir dizi unsurla birlikte gelir. Justicia’nın birçok öğesi ve eklentisiyle web sitenizi mükemmel hale getirin. Ama hepsi bu değil! Bu tema çarpıcı mağaza, blog ve portföy düzenleri getiriyor. Justicia’yı bugün edinin ve kolaylıkla profesyonel bir hukuk sitesi oluşturun!

DEMO / İNDİR

9. Lawyer Attorney – Hukuk Bürosu WordPress Teması

lawyer attorney wordpress avukatlık teması

Tema Hukuk Müşavirleri, Hukuk Büroları, Avukatlar, Avukatlar, Avukatlar, Danışmanlar, Avukatlar, Avukatlar ve diğer yasal ve hukuki hizmetler için oluşturulmuştur ve her türlü yasal ve mali faaliyet için uygundur – Hukuk, Danışmanlar, Avukatlar, Avukatlar, Muhasebeci, Danışman, Danışman, Danışman. Amaçlı bir tasarıma sahiptir ve çalışma saatleri, Ücretsiz Danışma Formu, başvuru alanları, vaka sonuçları, Soru-Cevap ve ekip üyeleri sayfaları ile birlikte gelir. Sıfır programlama becerisine ve gelişmiş geliştiricilere sahip kullanıcılar için uygundur.

DEMO / İNDİR

10. Lawsight – Hukuk ve Avukat WordPress

lawsight wordpress avukatlık teması

LawSight, temiz ve modern bir Yasal İşletme tasarımıdır. Hukuk firması, avukatlar, iş, adalet, hukuk, avukat, avukatlar, hukuk firması, politikacı ve diğer birçok ilgili işletme için kullanabilirsiniz. İyi yapılandırılmış kod ve kullanımı kolay belgeler, harika bir işletme web sitesi edinmenize yardımcı olur.

DEMO / İNDİR

Ayrıca senin için hazırladığım en çok kullanılan wordpress temaları yazıya buradan bakabilirsin.


Like it? Share with your friends!

791 shares

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful

Comments

comments

Powered by Facebook Comments